Контакти
запись на пробное занятие
place
вул. Терещенківська, будинок 11, офіс 412
метро Площа Українських Героїв
м. Київ, Україна
timer
Графік роботи офісу:
з 9:00 до 19:00


Читать больше...

Автошкола у центрі Києва на Льва Толстого
Як вибрати автошколу у центрі Києві?
Від вибору автошколи залежить не тільки ймовірність і можливість отримання прав водія, а й емоції, пов’язані з усім довгостроковим процесом від вникання в правила дорожнього руху до отримання заповітного посвідчення водія.

Здебільшого люди обирають школу за кількома факторами:

— близькість до будинку чи роботи;

— відгуки про автошколу серед знайомих та в інтернеті;

— вартість навчання.

При цьому в багатьох школах акцентується саме на близькості та низькій вартості, хоча ці пункти не є пріоритетними. Від них абсолютно не залежить якість набутих знань, а значить і безпека на дорозі в майбутньому.

Тільки автошколи, які пройшли повну атестацію в Міністерстві освіти і науки України та акредитацію в ДАІ України, можуть законно навчати людей правилам дорожнього руху та водіння. Обов’язково ознайомтеся з документацією школи перед тим, як підписувати договір на навчання. Це можна зробити на сайті організації або в приймальній комісії.
Середня вартість навчання у всіх школах однакова і пропозиція, що обіцяє вагомі знижки або знижену ціну – напевно, є обманом. Про це повідомляють не лише представники автошкіл, а й працівники ТСЦ МВС.

Варто також дізнатися час роботи школи та можливості поєднання вашого ділового та особистого графіка з режимом роботи школи. Якщо в школі є вечірні/денні/ранкові уроки або лекції під час вихідних, то можна сказати, що школа орієнтована на клієнтів і, найчастіше, такому закладу можна довіряти (але не варто ґрунтуватися лише на прийнятному графіку навчання – інші фактори не менш важливі ).

Автошкола у центрі Києва чи біля будинку?
Важливо також вибрати школу, куди легко дістатися. Хоча багато хто і радить шукати автошколу в кроковій близькості від будинку, знаходження місця навчання в центрі столиці дає свої плюси:

— можливість вивчати рух у міському середовищі безпосередньо під час навчання;

— висока якість навчання (школи, що у центрі, переважно схильні до репутаційних ризиків і більшою мірою піклуються про якість сервісу, оскільки конкуренція висока);

— близькість зупинок та торгових центрів.

У будь-якому разі, школа має знаходитися біля метро. Якщо брати центр Києва, то найкраще буде автошкола на станціях: площа Льва Толстого, Хрещатик, Майдан Незалежності, Театральна, Палац Спорту та Золоті Ворота. Завдяки розташуванню школи біля цих вузлових транспортних пунктів можуть відповідати всім вимогам і в них легко потрапити як на міському наземному транспорті, так і на метро.

Відгуки про автошколу
Найважливішим фактором для будь-якої людини є репутація і вона найкраще передається за методом «сарафанного радіо»: якщо знайомі чули щось про школу, знають її випускників або особисто навчалися там, то можна без страху подавати документи та довіряти інструкторам (при позитивних відгуках , Зрозуміло). Якщо серед знайомих не так багато автовласників, то інтернет дає безмежні можливості для пошуку чужих думок.

Уважно зваживши всі «за» та «проти», починайте пошук автошколи. Незалежно, чи буде вона у центрі Києва, чи на його околиці. Підійдіть до вибору з розумом. Це дозволить вам не тільки отримати якісну освіту, але й дасть вам впевненість та можливість стати справжнім водієм.