запись на пробное занятие
БАЗОВИЙ КУРС
Для тих, хто хоче відвідувати лекції вдома чи в офісі та отримати базові навички керування автомобілем та гарантовано скласти іспити з теорії та практики у ТСЦ МВС України.
Ціна – 6 900 грн.
записаться
подробнее arrow_downward
ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС

— 100 академічних годин on-line у додатку ZOOM інтерактивних занять з ПДР, безпеки дорожнього руху, влаштування автомобіля та інші

— плюс доступ до записаних наших лекцій на Google disk;

— супровід під час складання теоретичних та практичних іспитів у ТСЦ МВС України;

Дні та час теоретичних занять:

вечір (з 18:00 до 21:00) занять у ZOOM — Понеділок та Середа / або Вівторок та Четвер
ранок (з 09:00 до 12:00) заняття в ZOOM — Понеділок та Середа / або Вівторок та Четвер
вихідні (з 10:00 до 13:00) заняття у ZOOM — Субота та Неділя

ПРАКТИЧНИЙ КУРС (водіння)

— мінімум 12  занять з водіння автомобіля;

— заняття на автотренажерах, керування автомобілем з АКПП та МКПП без зміни ціни;

— під час навчання лише один учень перебуватиме в навчальному автомобілі з інструктором;

— повний супровід під час складання практичного іспиту у ТСЦ МВС України;

Це стандартна програма для підготовки водіїв легкового автомобіля (категорії В). Лекції проводяться тільки в on line, у додатках ZOOM або EZVIZ запис занять зберігатиметься 7 днів. Навчання проводитися за принципом ефективної підготовки для успішного складання іспитів у ТСЦ МВС України, а також пройшовши її ви отримаєте основні навички та знання необхідні для самостійного керування автомобілем.

ПРЕМІУМ КУРС
Для тих, хто хоче впевнено керувати автомобілем з пункту "А" до пункту "Б", при цьому без дорожньо-транспортних пригод, з комфортом і з мінімальними витратами часу, сил і грошей. А також хоче самостійно та успішно скласти іспит у ТСЦ МВС України. Ви зможете отримати базові навички керування автомобілем та гарантовано скласти іспити з теорії та практики у ТСЦ МВС України. У цьому курсі оплата за паливо-мастильні матеріали вже ВКЛЮЧЕНА у вартість навчання.
Ціна – 13 900 грн. з *ПММ
записаться
подробнее arrow_downward
ТЕОРЕТИЧНИЙ КУРС

— 120 теоретичних академічних годин з викладачами з використанням презентацій та відео уроків з теорії ПДР, безпеки дорожнього руху та влаштування автомобіля, а також лекції запрошених викладачів з розширеними курсом лекцій з теорії правил дорожнього руху, безпеки дорожнього руху,зокрема, «Захисне водіння», «ECO водіння», «Дитячі крісла», «Дії при ДТП», «Автострахування» , базовий курс з влаштування автомобіля, лекція та практичне заняття «Перша медична допомога» тощо.
— доступ до інтерактивних лекцій в on-line в ZOOM від найкращих викладачів нашої мережі автошкіл.

— доступ до записаних лекцій на GOOGle disk від найкращих викладачів.

— безкоштовна методична література та ручка.

— безкоштовне користування книгами в бібліотеці DiMDrive.

— можливість вибору зручного часу та днів навчання, можливі такі дні та час теоретичних занять:

вечір: (з 18:30 до 21:15) занять у класі — Понеділок та Середа / або Вівторок та Четвер
в on-line в ZOOM: ранок (з 09:30 до 12:15) та вечір (з 18:00 до 21:00) — Понеділок та Середа / або Вівторок та Четвер
вихідні дні заняття у класі: (з 10:30 до 13:30) — Субота.

— можливість відвідувати лекції з іншими групами автошколи в будь якій філії.

— можливість оплати за навчання у кілька платежів.

— сума за договором не змінюється протягом усього періоду навчання.

— право безкоштовно прослухати теоретичний курс повторно із наступною групою.

— супровід під час складання теоретичних іспитів у ТСЦ МВС України.

*ПММ — пально-мастильні матеріали

ПРАКТИЧНИЙ КУРС (водіння)

— 20 практичних занять з водіння автомобіля;

— заняття на автотренажерах;

— проведення тестування на тренажері на реакцію водія за кермом;

— можливість вибору зручного часу для навчання учня;

— під час навчання в автомобілі знаходиться  лишень ОДИН учень в автомобілі з інструктором;

— повний супровід під час подачі  документів та під час іспиту в ТСЦ МВС України.

Це програма що складається з базового курсу та додаткових уроків з 5-ма різними викладачами з теорії та практичних занять з водіння. Вона була розроблена з огляду на особливості та інтенсивність дорожнього руху у місті Київ. Пройшовши її Ви не тільки отримаєте основні знання та навички для самостійного керування автомобілем, але й зможете закріпити їх для впевненої їзди містом  з різними транспортними розв’язками та високою інтенсивністю руху.

Додатковий курс керування
Для тих, у кого вже є посвідчення водія та потрібно оновити чи доповнити свої знання.
Ціна – 600 грн.
записаться
подробнее arrow_downward
ПРАКТИЧНИЙ КУРС (водіння)

Курс складається із ТЕСТУВАННЯ на предмети рівня навичків  керування автомобілем та знать Правил дорожнього руху України.

Ми рекомендуємо брати одразу  мінімум 3 заняття для ефективного їх проведення.

Цей курс спрямований на індивідуальні особливості та потреби клієнта в керуванні автомобілем. Перед початком занять ми проводимо тестування, щоб визначити ваш рівень водіння автомобілем. Практичні заняття спрямовані на підвищення рівня навичок водіння, маневрування, паркування та виправлення помилок за кермом автомобіля тощо. Під час теоретичних занять розглядаються спірні ситуації на дорозі, повторюються правила дорожнього руху.

Контраварійний курс
Для тих, хто хоче бути готовим до будь-якої ситуації та навчиться безпечного водіння
Ціна заняття на автомобілі автошколи – 2500 грн.
записаться
подробнее arrow_downward
Програма курсу

День 1-й
Аналіз основних причин аварійних ситуацій дорогах. Сили, що діють на автомобіль.
Основні способи та техніка швидкісного рулювання.
Тест на швидкісне рулювання та психологічний тест на застосування гальмування.
День 2-й
Правильна посадка. Початок руху. Використання органів управління під час руху. Побудова траєкторії руху. Розгін та швидкісне маневрування. Пряма, рознесена, рвана, коридорна змійка.
День 3-й
Комплекс вправ на контроль поздовжніх та поперечних габаритів автомобіля. Об’їзд перешкод. Безпечні прийоми маневрування під час об’їзду перешкод. Габаритна підготовка під час маневрування в умовах обмеженого простору.
День 4-й
Додаткові небезпечні чинники, що виникають зі збільшенням швидкості руху. Безпечна швидкість руху та маневрування
День 5-й
Способи гальмування, об’їзд перешкод. Відпрацювання різних способів ефективної зупинки автомобіля. Вертушка.
День 6-й
Смуга перешкод. Об’їзд перешкод. Безпечні прийоми маневрування під час об’їзду перешкод. Габаритна підготовка під час маневрування в умовах обмеженого простору.
Підсумкове проведення тестування з отриманих навичок та знань.

Короткий опис курсу

Цей курс складається з теоретичних та практичних занять, на яких відпрацьовуються алгоритми поведінки в аварійних ситуаціях на дорогах. Пройшовши його Ви зрозумієте, як необхідно діяти під час позаштатних ситуацій, наприклад, занесення коліс автомобіля, екстреного гальмування автомобіля тощо. А також як необхідно керувати автомобілем, щоб не потрапляти у аварійні ситуації на  дорозі. Приємним бонусом для вас буде — це  навчиться робити розворот автомобіля, так званий  «поліцейський розворот».

Іспит з ПДР 2022
Онлайн тест з Правил дорожнього руху України (офіційна версія квитків ТСЦ МВС України)
пройти тест
Читать больше...

Получение прав и подготовка водителей: практический курс вождения

Практически каждый человек, достигнув определённого возраста, мечтает обзавестись личным транспортным средством. К этому событию готовятся как к одному из самых важных: переход из статуса пешехода в разряд автовладельцев сопровождается действительно важными изменениями. И первое из них – получение водительских прав.

Теоретическая подготовка водителя

Чем сложнее транспортное средство и чем большее количество пассажиров, чье здоровье зависит от умений водителя – тем старше должен быть сам водитель и тем подробнее должна проходить подготовка водителей.

К привычным категориям А,B,C,D и даже Т с различными индексами, также добавлены АМ и А2 – для маломощных двух- и трехколесных мотоциклов с небольшим объемом двигателей. Найти подробное описание каждой из категории водителей, а также требования по их получению можно спокойно найти в интернете.

Определившись с категорией водительских прав необходимо сесть за самую занудную, но важную часть процесса подготовки – обучения правилам дорожного движения. Многие владельцы (настоящие и будущие) автомобилей игнорируют эту часть, так как считают, что «сами с усами». Однако чуть ли не каждый месяц в ПДД вносятся правки и изменения, меняются дорожные знаки, штрафы и прочее. Усмотреть все эти нововведения могут лишь те, кто постоянно сталкивается с вопросом, а именно – работники патрульно-постовой службы и инструкторы школы вождения.

Кроме того, для получения прав необходимо пройти целую очередь из врачей, которые определят, достаточно ли хорошее у вас зрение, психическое состояние и другие показатели здоровья.

Справка получена, осталось найти соответствующую школу. Для того, чтобы быть уверенным в результате (получении водительских прав), необходимо знать, есть ли у выбранной школы аккредитации Департамента ГАИ Украины и лицензия Минобра Украины. Только компании, обладающие обоими документами, смогут научить водить и подготовить водителей к трудностям и специфике вождения в каждой из категорий.

Практический курс вождения

Правила дорожного движения изучены и сданы. Что делать дальше? Ответ прост: идти и практиковаться. Разумеется, нельзя делать это без квалифицированного инструктора, который может помочь как с азами управления автомобиля, так и с более сложными задачами. Идти на курсы по вождению необходимо в течение двух месяцев после сдачи теоретической части, иначе придется снова сдавать ПДД. Сдать практическую часть можно с трех попыток.

Практика показывает, что большая часть водителей сдает на права со второй попытки, так как при первой испытывают сильный стресс и путаются либо в правилах, либо в последовательности использования руля/педалей.

В принципе, практиковать вождение на специально обустроенных участках можно и во время обучения – это никогда не будет лишним, чтобы увереннее чувствовать себя за рулем, знать, как себя вести в критических ситуациях и т.д.

Сам экзамен на водительские умения занимает не более 20 минут, во время которых сотрудник МРЭО должен убедиться в том, что вы умеете применять полученные знания на практике. По сути, ваша подготовка как водителя проходит проверку именно здесь и от качества вашего обучения, квалифицированность вашего инструктора напрямую влияют на то, как вы сдадите экзамен на вождение.

Практика вождения: лайфхаки

— старайтесь практиковаться как можно чаще, но никогда не водите авто в одиночку, если не уверены в своих силах;

— если нет финансовой возможности пройти курсы экстремального вождения – смотрите видеоуроки (однако практические занятия с квалифицированным специалистом гораздо надежнее, так как позволяют в живых условиях разобрать критичную ситуацию и способы выхода из нее);

— чем сложнее – тем лучше. Несмотря на то, что современные автомобили просты в использовании и вождении, специалисты рекомендуют начинать с представителей отечественного автопрома с механической коробкой передач. Такие машины стоят недорого, их не жалко, ремонт стоит относительно недорого, зато опыт – действительно бесценный;
— регулярно обновляйте свои знания, а еще лучше – проходите дополнительные курсы. Это позволит вам не совершать главную ошибку многих водителей – ощущение собственного всемогущества. Помните: вы в ответственности за себя, пассажиров и других участников дорожного движения.